KYOCERA AVX TCJB476M006R0070
Cap Tant Solid 47uF 6.3V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.07 Ohm 125°C T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX TCJB476M006R0070.
IHS
Datasheet13 pages3 years ago
Datasheet4 pages13 years ago
Newark
element14 APAC
AVX
TME
Inventory History
3 month trend:
-0.75%