KYOCERA AVX TLJA686M010R1500
Cap Tant Solid 68uF 10V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 1.5 Ohm 125C T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX TLJA686M010R1500.
TME
Datasheet6 pages4 years ago
IHS
Future Electronics
Farnell
Newark
Inventory History
3 month trend:
+9.38%