KYOCERA AVX TCJT476M006R0080
Cap Tant Solid 47uF 6.3V T CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.2mm) SMD 3528-12 0.08 Ohm 125°C T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX TCJT476M006R0080.
IHS
Datasheet13 pages3 years ago
Datasheet4 pages13 years ago
Newark
Future Electronics
AVX
TME
Inventory History
3 month trend:
-14.25%