KYOCERA AVX TCJT476M006R0055
Cap Tant Solid 47uF 6.3V T CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.2mm) SMD 3528-12 0.055 Ohm 105°C T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX TCJT476M006R0055.
IHS
Datasheet13 pages3 years ago
element14 APAC
Future Electronics
AVX
Inventory History
3 month trend:
-17.47%