KYOCERA AVX TAP334M035CCS
Cap Tant Solid 0.33uF 35V 20% (4.5 X 8.5mm) Radial 5mm 15 Ohm 125°C Bulk
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX TAP334M035CCS.
Newark
Datasheet5 pages4 years ago
Datasheet7 pages20 years ago
Future Electronics
Farnell
_legacy Avnet
DigiKey
Inventory History
3 month trend:
-1.29%