KYOCERA AVX TAJR334M020RNJ
Cap Tant Solid 0.33uF 20V R CASE 20% (2.05 X 1.3 X 1.2mm) SMD 2012-12 25 Ohm 125°C T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX TAJR334M020RNJ.
IHS
Datasheet13 pages4 years ago
Upverter
AVX
DigiKey
Inventory History
3 month trend:
+0.00%