KYOCERA AVX SR215C222KAR
Cap Ceramic 0.0022uF 50V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX SR215C222KAR.
IHS
Datasheet8 pages4 years ago
Newark
Farnell
element14 APAC
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-0.53%