Yageo Group C316C222K1R5TA7301
Cap Ceramic 0.0022uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125C T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C316C222K1R5TA7301.
IHS
Datasheet19 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
-0.69%