KYOCERA AVX SR212C472KAR
Capacitor, Ceramic, 4.7nF, 200VDC, 10-% Tol, 10+% Tol, X7R-TC Code, -15, 15%-TC
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX SR212C472KAR.
IHS
Datasheet8 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
-0.12%