KYOCERA AVX SR155C472KAA
Cap Ceramic 0.0047uF 50V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C Bulk
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX SR155C472KAA.
Newark
Datasheet8 pages18 years ago
Datasheet4 pages10 years ago
Inventory History
3 month trend:
-0.33%