KYOCERA AVX SA101C103KARC
Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Axial 125°C T/R
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX SA101C103KARC.
Garrett
Datasheet1 page16 years ago
Datasheet7 pages19 years ago
Inventory History
3 month trend:
-78.99%