KYOCERA AVX LD051A271JAB2A
Cap Ceramic 270pF 100V C0G 5% SMD 0805 125°C Paper T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX LD051A271JAB2A.
IHS
Datasheet7 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%