Murata GRM21A5C2D271JW01D
0805 270 pF 200 V ±5% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Murata GRM21A5C2D271JW01D.
IHS
Datasheet2 pages6 years ago
Geoflip
Ciiva
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%