KYOCERA AVX 22201C105KAT2A
2220 Standard 1UF Ceramic Multilayer Cap, 100V DC, +125C, X7R Dielectric, +/-10% SMD
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 22201C105KAT2A.
element14 APAC
Datasheet4 pages3 years ago
Datasheet4 pages9 years ago
Upverter
Newark
TME
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-3.35%