KYOCERA AVX 12102C682KAT2A
Cap Ceramic 0.0068uF 200V X7R 10% SMD 1210 125°C Paper T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 12102C682KAT2A.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Upverter
Newark
Inventory History
3 month trend:
+0.17%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Related Parts
Cap Ceramic 0.0068uF 250V X7R 10% Pad SMD 0805 125C T/R