KYOCERA AVX 12063C333KAT2A
Cap Ceramic 0.033uF 25V X7R 10% SMD 1206 125°C Paper T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 12063C333KAT2A.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Upverter
Newark
Arrow Electronics
Inventory History
3 month trend:
-3.01%