KYOCERA AVX 0805ZD474KAT2A
Cap Ceramic 0.47uF 10V X5R 10% SMD 0805 85°C T/R
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 0805ZD474KAT2A.
Newark
Datasheet3 pages15 years ago
Inventory History
3 month trend:
-2.46%