KYOCERA AVX 08051C682JAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 6800pF X7R 0805 5% Tol
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 08051C682JAT2A.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Upverter
Newark
TME
Inventory History
3 month trend:
-0.32%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Related Parts
Yageo GroupC0805C682J1RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 6800pF X7R 0805 5%