Yageo Group T495X107M010ATE100
Cap Tant Solid 100uF 10V X CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4mm) Inward L SMD 7343-43 0.1 Ohm 125C T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group T495X107M010ATE100.
IHS
Datasheet28 pages4 years ago
Electro Sonic
Newark
Factory Futures
_legacy Avnet
Inventory History
3 month trend:
-72.98%