KYOCERA AVX TPSD107M010S0100
Cap Tant Solid 100uF 10V D CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.1 Ohm 125C T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX TPSD107M010S0100.
IHS
Datasheet12 pages3 years ago
Newark
Farnell
Future Electronics
DigiKey
Inventory History
3 month trend:
-15.49%