Yageo Group C410C102M5R5TA7200
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF X7R 20%
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C410C102M5R5TA7200.
IHS
Datasheet15 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
-1.24%