Yageo Group C1210C222J2GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 2200pF C0G 1210 5%
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C1210C222J2GACTU.
IHS
Datasheet22 pages2 years ago
Farnell
Inventory History
3 month trend:
-0.91%