Yageo Group C0805C220K2GAC7800
Cap Ceramic 22pF 200V C0G 10% SMD 0805 125°C Paper T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C0805C220K2GAC7800.
IHS
Datasheet1 page6 years ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
+165%