ITT / Cannon CA3100E22-19SF80
Female Sockets, Receptacle, Threaded 14pin Aluminum Alloy 22A , , 69.85mm*48.01mm
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for ITT / Cannon CA3100E22-19SF80.
Official Datasheet11 years ago
Inventory History
3 month trend:
-14.29%
Related Parts
ITT / CannonCA3100E18-19SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 10 POS Crimp ST Wall Mount 10 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3100E18-1SF80
ITT / CannonCA3100E24-19SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 18 POS Crimp ST Wall Mount 18 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS3450W24-20S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 11 POS Crimp ST Wall Mount 11 Terminal 1 Port , WITH contacts
Amphenol AerospaceMS3450L24-20S
Amphenol AerospaceMS3450W20-27P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 14 POS Crimp ST Wall Mount 14 Terminal 1 Port , WITH contacts
Descriptions
Descriptions of ITT / Cannon CA3100E22-19SF80 provided by its distributors.