ITT / Cannon CA3100E18-19SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 10 POS Crimp ST Wall Mount 10 Terminal 1 Port
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for ITT / Cannon CA3100E18-19SF80.
Farnell
Datasheet1 page10 years ago
Datasheet68 pages13 years ago
Datasheet56 pages20 years ago
Inventory History
3 month trend:
-100%
Related Parts
ITT / CannonCA3100E16S-1PWF80
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 7 POS Crimp ST Wall Mount 7 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3100R16S-1SW-F80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 7 POS Crimp ST Wall Mount 7 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3100E24-19SF80
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 18 POS Crimp ST Wall Mount 18 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS3450W22-23P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 8 POS Crimp ST Wall Mount 8 Terminal 1 Port , WITH contacts
Amphenol AerospaceMS3450W18-9P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 7 POS Crimp ST Wall Mount 7 Terminal 1 Port , WITH contacts
Amphenol AerospaceMS3450L20-15P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 7 POS Crimp ST Wall Mount 7 Terminal 1 Port
Descriptions
Descriptions of ITT / Cannon CA3100E18-19SF80 provided by its distributors.