Epson SG-210STF 25.0000MS3
SG-210STF Series 25 MHz ±25 ppm -20 to +70°C 2.5 x 2 mm SPXO Crystal Oscillator
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson SG-210STF 25.0000MS3.
IHS
Datasheet34 pages2 years ago
Electro Sonic
Arrow.cn
Future Electronics
Master Electronics
Inventory History
3 month trend:
-60.31%
CAD Models
Download Epson SG-210STF 25.0000MS3 symbol, footprint, and 3D STEP models from our trusted partners.
sourceeCADmCADFILES
SnapEDA
3DDownload
The partner site will open in a new tab when downloading their CAD models
By downloading CAD models from Octopart, you agree to our Terms & Conditions and Privacy Policy.
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Related Parts
CTS ComponentsCB3LV-5I-25M0000
CB3LV Series 25 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±25 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator