EBM-Papst W2G115-AE31-15
Ec Fans Ec Axial Fan, 115X115X38Mm, 24Vdc, 130Cfm, 24Vdc, 5.7W, Ball Bearing, Lead Wires
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for EBM-Papst W2G115-AE31-15.
JRH Electronics
Datasheet5 pages12 years ago
Factory Futures
Related Parts
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 4V to 13.2V 129.96CFM 48dB 120 X 120 X 38mm
127 mm x 127 mm x 38 mm Tube Axial Fan 230 VAC Dual Ball Bearing 130CFM 46.1dBA Terminals
127 mm x 127 mm x 38 mm Tube Axial Fan 115 VAC Dual Ball Bearing 130CFM 46.1dBA Terminals
127 mm x 127 mm x 38 mm Tube Axial Fan 230 VAC Dual Ball Bearing 130CFM 46.1dBA 12" Wires
EBM-Papst4658N
AC axial fan, 230 V, 119 x 119 x 38 mm, 153 m³/h, 47 dB, ball bearing, ebm-papst 4658 N
DC Fans Axial Fan, 120x120x38mm, 24VDC, 138CFM, 0.36H2O, Ball, Wire, Auto Restart
Descriptions
Descriptions of EBM-Papst W2G115-AE31-15 provided by its distributors.
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 18V to 30V 127 X 127 X 38mm
DC Fan Ball Bearing 24V 5.7W 3100RPM Flange Mount
FAN, AXIAL, 24VDC, 127X127X38MM, 130 CFM, 5.7W, 3100RPM, BALL, IP22
FAN 130CFM 5.00'''' SQ 24VDC TACH OUT-FA