Diodes Inc. BZX84C7V5W-7-F
Diode Zener Single 7.5V 6% 200mW 3-Pin SOT-323 T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Diodes Inc. BZX84C7V5W-7-F.
HQonline
Datasheet4 pages17 years ago
Diodes Inc SCT
DigiKey
Mouser
Inventory History
3 month trend:
+83.81%