Bourns SRN8040TA-150M
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz 12Q-Factor Ferrite 3.6A T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Bourns SRN8040TA-150M.
Farnell
3 month trend:
+29.76%