Bourns SDR0302-100ML
Ind Power Wirewound 10uH 20% 1KHz 18Q-Factor Ferrite 800mA T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Bourns SDR0302-100ML.
HQonline
Datasheet3 pages7 years ago
element14 APAC
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Inventory History
3 month trend:
+20.51%