Amphenol RF B9073D1-ND3G-50
RF / Coaxial Adaptor, Inter Series Coaxial, Tee Adapter, BNC, Plug, BNC, Jack, Jack
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol RF B9073D1-ND3G-50.
TME
Datasheet1 page24 years ago
Inventory History
3 month trend:
-16.09%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.80.00
Introduction Date2001-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Related Parts
TE Connectivity5-1634532-1
Conn ZDC/BNC Adapter RCP/PL/RCP 0Hz to 4GHz 50Ohm T Style Gold Over Nickel Over Copper Individual