Yageo Group YC248-FR-07499RL
Array Chip Resistor Thick Film 499Ohm 1% ISOL Molded 16-Pin 1606 Convex Paper T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC248-FR-07499RL.
Related Parts
Yageo GroupTC164-FR-07499RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 499ohm, 50V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Yageo GroupYC164-FR-07499RL
Array Chip Resistor Thick Film 499Ohm 1% ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex Paper T/R
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 499ohm, 50V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicEXB-2HV471JV
Resistor, cvex Array,0402X8, 470R 5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXB2HV471JV
Res Thick Film Array 470 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Res Thick Film Array 470 Ohm 5% ISOL Molded 16-Pin 2406 Concave SMD Paper T/R
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC248-FR-07499RL provided by its distributors.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 499ohm, 50V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0616
RES ARRAY 8 RES 499 OHM 1606