Yageo Group YC248-FR-07330RL
Array Chip Resistor Thick Film 330Ohm 1% ISOL Molded 16-Pin 1606 Convex Paper T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC248-FR-07330RL.
Related Parts
Yageo GroupYC248-JR-07330RL
Res Thick Film Array 330 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 16-Pin 1606(8 X 0602) Convex SMD Automotive T/R
PanasonicEXB-2HV331JV
Resistor Array, Chip, 8 Elements 1506 Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXB2HV331JV
Res Thick Film Array 330 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Res Thick Film Array 330 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 16-Pin 2506(8 X 0603) Concave SMD T/R
Yageo GroupYC124-FR-07330RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 330ohm, 25V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0408
Yageo GroupTC164-FR-07330RL
Res Thick Film Array 330 Ohm 1% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC248-FR-07330RL provided by its distributors.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 330ohm, 50V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0616
RES ARRAY 8 RES 330 OHM 1606