Yageo Group YC124-JR-0713RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 13ohm, 25V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0408
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC124-JR-0713RL.
Related Parts
RES NTWK ARRAY 13 OHM 1/16W 5% 0603 4 ELEMENT SMD
CTS Components741X083120JP
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.252W, 12ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0408
PanasonicEXB-28V120JX
Res Thick Film Array 12 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
PanasonicEXB-V8V120JV
Res Thick Film Array 12 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD T/R
Yageo GroupYC164-JR-0712RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 12ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
PanasonicEXB-38V120JV
Res Thick Film Array 12 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC124-JR-0713RL provided by its distributors.
RES ARRAY 4 RES 13 OHM 0804