Yageo Group YC124-FR-073K01L
Array Chip Resistor Thick Film 3.01kOhm 1% ISOL Molded 8-Pin 0804 Convex Paper T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC124-FR-073K01L.
Related Parts
Res Thick Film Array 3.3K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Yageo GroupTC164-FR-073K3L
Array Chip Resistor Thick Film 3.3kOhm 1% ISOL Molded 8-Pin 1206 Concave Paper T/R
Yageo GroupYC164-FR-073K3L
Res Thick Film Array 3.3K Ohm 1% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
Yageo GroupYC164-FR-073KL
YC164 Series 4 Elements 3 kOhms 1 % Case 4 x 0603 SMD Chip Resistor Network
PanasonicEXB-28V332JX
Res Thick Film Array 3.3K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
PanasonicEXB-28V302JX
Res Thick Film Array 3K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC124-FR-073K01L provided by its distributors.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 3010ohm, 25V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0408
RES ARRAY 4 RES 3.01K OHM 0804