Yageo Group YC122-FR-072K4L
Array Chip Resistor Thick Film 2.4kOhm 1% ISOL Molded 4-Pin 0404 Convex Paper T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC122-FR-072K4L.
Related Parts
Yageo GroupYC162-FR-072K2L
Array Chip Resistor Thick Film 2.2kOhm 1% ISOL Molded 4-Pin 0606 Convex Paper T/R
PanasonicEXB-24V222JX
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 2200Ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200Ppm/Cel,
Yageo GroupYC164-FR-072K4L
YC164 Series 4 Elements 2.4 kOhms 1 % Case 4 x 0603 SMD Chip Resistor Network
PanasonicEXB-34V222JV
Res Thick Film Array 2.2K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 4-Pin 0606(2 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-V4V222JV
Res Thick Film Array 2.2K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Molded 4-Pin 0606(2 X 0603) Concave SMD T/R
Yageo GroupYC164-FR-072K2L
Res Thick Film Array 2.2K Ohm 1% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC122-FR-072K4L provided by its distributors.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 2400ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0404
RES ARRAY 2 RES 2.4K OHM 0404