Yageo Group YC104-JR-07680RL
680 Ohm 5% 31mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array 200ppm/C
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC104-JR-07680RL.
IHS
Datasheet13 pages2 years ago
Future Electronics
HQonline
Related Parts
PanasonicEXB-N8V681JX
Thick Film Chip 4R Array, 1206, 5% 680ohm, Concave, 7 inch reel, Pb free
PanasonicEXB-N8V621JX
Thick Film Chip 4R Array, 1206, 5% 620ohm, Concave, 7 inch reel, Pb free
PanasonicEXB-V8V681JV
Res Thick Film Array 680 Ohm 5% 200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD
Yageo GroupYC164-JR-07680RL
Res Thick Film Array 680 Ohm 5% 1/16W ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206 SMD Paper T/R
CTS Components742C083681JP
Res Thick Film Array 680 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Medical T/R
KOA SpeerCN1J4TTD681J
Res Thick Film Array 680 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC104-JR-07680RL provided by its distributors.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.031W, 680ohm, 12.5V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0206
RES ARRAY 4 RES 680 OHM 0602
YC104-JR-07680RL, YAGEO / YAGEO AMERICA
680 5% CONVEX