Yageo Group RSF3WSJT-73-10R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 10ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group RSF3WSJT-73-10R.
IHS
Datasheet18 pages2 years ago
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-38.25%