Yageo Group RSF3WSJT-52-22K
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 22000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group RSF3WSJT-52-22K.
3 month trend:
-66.67%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Related Parts
TE Connectivity3-1625892-2
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 22kOhm 3W
TE ConnectivityROX1SJ22K
Through Hole Resistor, Rox Series, 22 Kohm, 1 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
TE Connectivity3-1625890-2
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 22000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF3JT20K0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 20000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 22000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions of Yageo Group RSF3WSJT-52-22K provided by its distributors.
22K OHM 5% 3W 300PPM