Yageo Group RL1206JR-070R39L
Res Thick Film 1206 0.39 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±300ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group RL1206JR-070R39L.
3 month trend:
+13.48%