Vishay VJ1825Y104KBBAT4X
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Surface Mount, 1825
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay VJ1825Y104KBBAT4X.
IHS
Datasheet15 pages4 years ago
Factory Futures
Inventory History
3 month trend:
-0.12%