Vishay TH3E226K035C0500
TH3 Series 22 uF ±10 % 35 V Surface Mount Solid Tantalum Chip Capacitor
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay TH3E226K035C0500.
IHS
Datasheet18 pages3 years ago
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
+6.12%