Vishay RWM08454701JB25E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 4700ohm, 650V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay RWM08454701JB25E1.
IHS
Datasheet4 pages4 years ago
Farnell
Inventory History
3 month trend:
-18.33%