Vishay 489D475X0035D6VE3
Cap Tant Solid 4.7uF 35V 20% (5 X 13mm) Radial 5mm 85C Bulk
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay 489D475X0035D6VE3.
Newark
Datasheet10 pages5 years ago
Datasheet9 pages17 years ago
element14 APAC
Inventory History
3 month trend:
-48.29%