Vishay 199D226X9010C1V1E3
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay 199D226X9010C1V1E3.
IHS
Datasheet8 pages3 years ago
Newark
element14 APAC
Farnell
Arrow Electronics
Inventory History
3 month trend:
-14.00%