Vishay RN60D4532FBSL
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 45300ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay RN60D4532FBSL.
Related Parts
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 45300ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF18FTD45K3
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 45300ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-45K3
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 45300ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-45K3
Descriptions
Descriptions of Vishay RN60D4532FBSL provided by its distributors.
RES 45.3K OHM 1/4W 1% AXIAL
CMF-60 45.3K 1% T-1 RN60D4532F BSL