Vishay 01M2251SFC3
Thermistor NTC 2250Ohm 2-Pin Radial Bulk
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay 01M2251SFC3.
Related Parts
Thermistor NTC 2.2KOhm 3% 2-Pin Cardboard Box
Descriptions
Descriptions of Vishay 01M2251SFC3 provided by its distributors.
1M2251-C3 E06 E3 |Vishay 01M2251SFC3
NTC THERMISTOR 2.25K OHM 1% BEAD