TE Connectivity T9AP1D52-22-02
General Purpose Relays SPST-NO 30A 22VDC POWER RELAY
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity T9AP1D52-22-02.
Electro Sonic
Datasheet4 pages9 years ago
Sager Electronics
Inventory History
3 month trend:
-16.79%
Related Parts
TE ConnectivityT9AS1D12-22
Power Relay SPST-NO 277VAC 22VDC PC Pin Through Hole Box/Tray