TE Connectivity H88K06BYA
Holco Series Axial Metal Film Resistor 8.06 Kohms +/-0.1% 0.25W +/-15PPM/DEGC
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity H88K06BYA.
IHS
Datasheet4 pages1 year ago
Electro Sonic
Master Electronics
TE Connectivity
Arrow Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%