TE Connectivity ANT-433-CW-HD-SMA
Rf Antenna, 420 To 445Mhz, 0.7Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-433-CW-HD-SMA
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity ANT-433-CW-HD-SMA.
TE Connectivity
Datasheet4 pages2 years ago
Datasheet5 pages2 years ago
Datasheet8 pages2 years ago
Datasheet10 pages2 years ago
Datasheet15 pages2 years ago
Datasheet13 pages2 years ago
Datasheet3 pages2 years ago
Datasheet2 pages2 years ago
Datasheet4 pages2 years ago
Datasheet7 pages2 years ago
Technical Drawing1 page3 years ago
Master Electronics
Sager Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Inventory History
3 month trend:
+90.76%
Supply Chain
Introduction Date2024-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Related Parts
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1038
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 868MHz-928MHz, Vertical, SMA Connector
TaoglasGW.15.2113
BASE STATION/BROADCAST TRANSMISSION ANTENNA, 2400MHZ MIN, 2500MHZ MAX ROHS COMPLIANT: YES
RF Antenna, 915MHz, Whip, 4dBi, 50 ohm, Vertical, 1W, 1.8 VSWR, SMA Connector
TaoglasGW.11.A153
WIFI Terminal Dipole Antenna 2.4GHz Dipole Antenna RP-SMA(M) Hinged
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity ANT-433-CW-HD-SMA provided by its distributors.
433MHz HD Series Heavy Duty 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, SMA Connector
Antenna 1/4 Wave HD Whip 433MHz SMA
2 433MHz 25MHz SMA(DO-214AC) 88mm*13.5mm*88mm
ANT-433-CW-HD-SMA, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
RF ANT 433MHZ WHIP STR SMA MALE
4G/LTE EMBEDDED CELLULAR MODULE
Antenna 1/4 Wave HD Whip 433MHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LPWAN LoRaWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LoRaWAN LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-433-CW-HD-SMA | Internal Number: ANT-433-CW-HD-SMA | TE Connectivity |